pl
en

Co tworzymy?

Obszary działalności

Dzięki znajomości materiałów i wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować każde opakowanie, a tym samym zadowolić szczególnie wymagających Klientów. Realizujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od projektu opakowania, poprzez produkcję i konfekcjonowanie bądź jego wybrane etapy. Podczas wielu lat naszej działalności mieliśmy okazję zrealizować wiele zleceń, również tych niestandardowych. Cieszymy się z licznego grona dużych i małych firm z różnych branż, które powierzyły nam swój kawałek biznesu i pozwoliły robić to na czym znany się najlepiej – projektach i tworzeniu opakowań. Nie chcemy jedynie powiększać naszego portfolio o kolejnych Klientów (choć nie będziemy ukrywać, że ilość ma znaczenie) - przede wszystkim zależy nam na budowaniu relacji i społeczności zadowolonych firm, które będą nas polecać. Rekomendacja jest dźwignią reklamy. Dzisiejszy rynek jest niezwykle dynamiczny i konkurencyjny. Możliwości pojawiają się i znikają w mgnieniu oka, dlatego wspieramy naszych Klientów, aby mogli doścignąć i wykorzystać szanse dla ich biznesu. Działamy teraz i dziś. Robimy swoje tak, jak umiemy najlepiej. A jakie są Twoje potrzeby? Cudotwórcami nie jesteśmy, ale jeśli podejmiesz z nami współpracę, obiecujemy, że przynajmniej jeden Twój cel zostanie zrealizowany. Masz pytania? A może chcesz po prostu porozmawiać o pogodzie? Dzwoń śmiało! Bez obaw- nie będziemy Cię na nic namawiać. Po prostu rzeczowo rozwiejemy Twoje wątpliwości. Oferujemy współpracę w następujących obszarach:
 • # # Termoformowanie

  Obrabiamy termicznie folie twarde i płyty. Potrafimy nadać materiałom najbardziej finezyjne kształty-zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 • # # Sztancowanie

  Nadajemy opakowaniom pożądany kształt, wycinając je z różnych materiałów: folii twardych, płyt, tektury i kartonu.

 • # # Wycinanie (ploter)

  Przy pomocy plotera tniemy folię i tekturę na dowolny kształt.

 • # # Przewijanie z rolki na rolkę
 • # # Arkuszowanie folii
 • # # Konfekcjonowanie

  Pakujemy dostarczony nam przez Klienta towar tak, aby był gotowy do transportu i sprzedaży.

 • # # Projektowanie

  Przygotowujemy projekty opakowań według potrzeb i wytycznych Klienta. Potrafimy zaprojektować każde opakowanie. Nasze projekty są funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie.

 • # # Wykonywanie modeli

  Dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego zanim rozpoczniemy produkcję, wykonujemy modele opakowań, zgodnie z wytycznymi. To doskonały sposób na sprawdzenie parametrów opakowania, jego funkcjonalności i walorów estetycznych.

 • # # Druk 3d

  Druk 3d jest nowoczesną alternatywą dla frezowania podczas tworzenia modeli opakowań. Umożliwia niezwykle szybką i precyzyjną wizualizację prototypu.Wykonujemy trójwymiarowe wydruki fizycznych modeli opakowań i produktów na podstawie danych technicznych dostarczonych przez Klienta.

Wyniki wyszukiwania

×